KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13227391
nr 1322 7391
Theo Niermeijer
(1940-2005), Nederländerna
Blandteknik, Komposition. Signerad, daterad -83. Motivet: 59x37 cm
Theo Niermeijer, bildkonstnär född 1940, död 2005.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 april 2020
kl 18:18:29
100 kr
150 kr
200 kr